Razer Kishi V2 Pro for Android

RAZER KISHI V2 PRO; Přehodnoťte vše, co víte o hraní na cestách s Razer Kishi V2 Pro – naším univerzálním mobilním herním ovladačem nové generace s haptikou. Navrženo pro ovládání a ponoření na úrovni konzole, hrajte největší AAA hry na svém telefonu přesně tak, jak byste je očekávali, že j ... více
Objednací kód: 922041641
Kód výrobce: RZ06-04580100-R3M1
Výrobce: RAZER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

RAZER KISHI V2 PRO
Přehodnoťte vše, co víte o hraní na cestách s Razer Kishi V2 Pro – naším univerzálním mobilním herním ovladačem nové generace s haptikou. Navrženo pro ovládání a ponoření na úrovni konzole, hrajte největší AAA hry na svém telefonu přesně tak, jak byste je očekávali, že je budete hrát na své bitevní stanici.

Profesionální ovládání s haptikou HyperSense pro naprostou přesnost a úplné ponoření
Razer Kishi V2 Pro je navržen podle nejvyšších standardů a obsahuje mikrospínače, analogové spouště, programovatelná multifunkční tlačítka, haptické vibrace a 3,5 mm zvuk.

Univerzální fith s rozšiřitelným můstkem pro bezproblémovou kompatibilitu
Razer Kishi v2 Pro je vybaven stabilním, rozšiřitelným mostem, který dokonale drží většinu populárních smartphonů Android a poskytuje bezpečné uchycení, které se při hře neuvolní.

Streamujte hry pro PC a konzole – jděte nad rámec mobilních her
Pomocí Kishi můžete hrát plnohodnotné PC a konzolové hry přímo na telefonu s podporou největších aplikací pro streamování her. Streamujte z vlastního zařízení nebo hrajte z cloudu. (Může být vyžadován hardware a služby třetích stran).

Optimalizováno pro maximální výkon s hraním s ultra nízkou latencí, průchozím nabíjením a 3,5mm zvukem
Kishi V2 Pro využívá USB-C k odstranění latence, což umožňuje maximální odezvu – a nabízí průchozí nabíjení pro napájení telefonu při hraní a 3,5mm zvuk pro vysoce věrný zvuk a hlas.

Režim virtuálního ovladače pro přímé ovládání her na dotykové obrazovce
Použijte režim virtuálního ovladače* k přemapování ovládacích prvků dotykové obrazovky na Kishi v2 Pro, čímž přidáte kompatibilitu ovladače do mnoha mobilních her.

  • Hry mohou mít specifická pravidla týkající se dotykové obrazovky, musí být povoleno přemapování, aby byla povolena kompatibilita ovladače.

Využívá aplikaci Razer Nexus pro vaše oblíbené hry na jednom místě
Procházejte stovky kompatibilních her, nahrávejte a sdílejte hru a udržujte své Kishi aktualizované pomocí integrované aplikace, která umožňuje plnou přizpůsobitelnost – to vše stisknutím vyhrazeného tlačítka.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Značka a model Razer Kishi V2 Pro
Ovládání
Integrovaný touchpad Ano